Zrób z pasji swój biznes!

Ci z Was, którzy znają mnie osobiście, to wiedzą, że z każdej pasji zrobię biznes. Wychodzę z założenia, że na wszystkim można zarabiać, a najlepiej na tym, co sprawia nam przyjemność. Bo wtedy nawet nie czujemy, że pracujemy. To dlatego zajęłam się fotografią kulinarną, bo i tak spędzam sporo czasu w kuchni. Dlatego też zaczęłam prowadzić firmowe fanpage, bo chciałam znaleźć skuteczne sposoby na dotarcie do Czytelników. I dlatego wkrótce zajmę się szkoleniami, bo i tak od dawna edukuję ludzi.

Z życia wzięte

Pomimo swojego technicznego wykształcenia i studiach na Politechnice Krakowskiej i AGH zawsze moim marzeniem było pisanie. Pamiętam, jak mój Tato mówił, że prędzej kaktus mu na ręce wyrośnie, niż zostanę dziennikarką. A jednak zostałam, kaktus mu jednak nie wyrósł i całkiem nieźle na tym wyszłam.

Potem było już gładko: przebranżowiłam się i założyłam własną agencję PR. Lubię ludzi, lubię z nimi pracować, więc w tym zawodzie świetnie się sprawdzam. Jednak każdego roku

dokładam coś extra

do tego, co robię, żeby po prostu nie było …………….nudno.

Zdziwieni? No tak! Bo nawet najfajniejsza praca może się po prostu znudzić, jeśli ciągle robimy te same rzeczy. Dotyczy to także związków, ale to już pewnie wiecie 😉 Dlatego warto się rozwijać i poszerzać horyzonty tak, żeby ciągle działać efektywnie, mieć motywację no i chęć do działania.

Dlatego Dziewczyny – rozwijajcie się, a jak macie dylematy, co robić w życiu, to kierujcie się przede wszystkim tym, co lubicie. Bo tylko wtedy odniesiecie sukces w branży! Na pewno bezpiecznie jest dołożyć coś do tego, co już robicie, ale

jeśli Waszym marzeniem jest zupełnie coś innego,

to zepnijcie pośladki i pracujcie po godzinach. Żeby wejść w nową branżę, dopiero jak będziecie na to w  pełni gotowe. Także finansowo. Bo kredyty hipoteczne same się nie spłacą. No chyba, że ich nie macie. To wtedy pełen luzik.

zorganizuj sobie życie

Pytania na dziś

Lubisz to, co robisz? Czy Twoja praca sprawia Ci frajdę? Jak możesz ją rozwinąć, żeby dawała Ci więcej kasy i satysfakcji? Co jest Twoją największą pasją i jak możesz na niej zarabiać? Czy wybrałaś już swoją ścieżkę kariery? Wiesz, którą drogą iść i jaki cel chcesz osiągnąć?

Podziel się wpisem z innymi:
20

Odwiedź nas:

Facebook
Google
Pinterest
Instagram

2 komentarzy dla “Przyjemne zarabianie”

    1. Ja też nie. A każda zmiana pasji może pociągnąć za sobą zmianę pracy. W końcu trudno przez całe życie robić to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *