Cześć, jestem Iwona Siekierska – autorka bloga Zorganizuj Sobie Życie, PR manager, doradca marketingowy, specjalista od rozwoju biznesowego i osobistego. Prywatnie jestem mamą, partnerką, córką i przyjaciółką. Dzięki dobrej organizacji osiągam sukcesy w każdej dziedzinie swojego życia i mam czas na realizację swoich pasji.

Co u mnie znajdziesz?

Konkretne propozycje, jak zmobilizować się do działania, wydajnie pracować, jak poradzić sobie z wredną koleżanką, utemperować teściową, połączyć życie osobiste z życiem prywatnym i osiągnąć w życiu spokój i harmonię.

Uważam, że każdy problem może mieć rozwiązanie, o ile same tego chcemy. Na swoim blogu zachęcam do działania, planowania i określania swoich celów. Bo bez nich, nasze życie po prostu nie będzie miało sensu. Tzn. będzie miało, ale dla innych ludzi. Którzy będą nami sterowali, a przecież nie o to w życiu chodzi, prawda?

Poruszanie się po stronie ułatwią Ci poszczególne kategorie (życie, dziecko, zdrowie, związek, biznes i alergie). Od niedawna funkcjonuje dodatkowa kategoria na moim blogu – Szkoła Dobrych Nawyków, w której pokazuję, jak małymi kroczkami można osiągać duże cele.

Jeśli spodobała Ci się moja strona, zapraszam Cię na mój fanpage (KLIKNIJ TUTAJ i zobacz dodatkowe materiały i wyzwania na Facebooku) oraz na profil na Instagramie (KLIKNIJ TUTAJ).

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu mailowego:

iwona@zorganizujsobiezycie.pl

To jak? Zostajesz ze mną? 🙂

Iwona

 

 

 

 

4 komentarzy dla “O mnie”

 1. Witaj 🙂
  Zaglądam do Ciebie często, podobają mi się twoje wpisy i w jaki sposób wspierasz, motywujesz czytelnika. Ja osobiście wolę posłuchać człowieka z doświadczeniem życiowym niż wyuczonego coacha ;)…….. Twoje rady 🙂 są przekazywane w sposób przyjemny i nienachalny. Teksty pisane są w przyjacielskim tonie 🙂
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Klaudia, wielkie dzięki za tak miłe słowa 🙂 Nawet nie wiesz, jak mi miło:)
   A co do coachów, to jest duża szansa, że dorobię sobie licencję w 2018r i też nim zostanę 🙂 I zamiast pisać: „odgryź się osobie, która Ci dokucza”, będę pisać:” Kochaj wszystkich – świat jest piękny!”
   Żarcik taki.
   Buziaki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *