nie-kazdy-jest-przywoca1

Historia

ON jest doskonały w tym, co robi. Mógłby zarobić więcej, zakładając swoją firmę, ale zawsze powtarza, że się do tego nie nadaje. Że nie umie kierować ludźmi a tym bardziej biznesem i przeraża go wizja niepewności, jaką daje posiadanie firmy. Fajnie, że zdaje sobie z tego sprawę, nie ulega presji otocznia i pracuje tak, jak chce. Bo przez znajomość swoich potrzeb zachowuje spokój, którego każdy z nas potrzebuje. I jest szczęśliwy.

Komentarz

Nie każdy może prowadzić swój własny biznes. Jeśli nie czujesz się na siłach – pracuj u kogoś a nie u siebie. I nie przejmuj się, jeśli ktoś mówi Ci, że nie masz ambicji. Praca na własny rachunek wcale nie jest taka zła – regularnie wpada Ci pensja, masz urlop i możesz wziąć zwolnienie w czasie choroby.

Pytania na dziś

Jaka rola bardziej Ci odpowiada: pracownika etatowego, ze stałą pensją wpływającą 10-go każdego miesiąca, możliwością wzięcia ‚chorobowego’,  ale jednoczesnym brakiem swobody czy faightera, który sam ustala godziny swojej pracy, ale także koordynuje wszystkie sfery związane z prowadzeniem firmy (zdobywa klientów,    pracuje więcej niż 8  godzin dziennie, zajmuje się księgowością, finansami a nawet jeśli zleca te prace, to i tak koordynuje je 24h/dobę itp)? Czy umiesz kierować pracą swoją i innych ludzi?  Czy umiesz sam motywować się do pracy?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podziel się wpisem z innymi:
20

Odwiedź nas:

Facebook
Google
Pinterest
Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *